Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Technoblock


TECHNOBLOCK SOĞUTMA SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ., yaklaşık 20.000 adet/yıl kapasite ile üretim yapan Soğuk Depo Cihazı Üreticisi TECHNOBLOCK S.p.A/İtalya firmasının direk yabancı sermayeli firması olarak, TÜRKİYE ŞUBESİ sıfatıyla, Ticari ve Endüstriyel, Monoblok, Split, Bi-Blok Soğuk Depo Cihazları, Açık Tip Kondenser Üniteleri ve Merkezi Sistem Soğutma Grupları konusunda satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

Firmamız Türkiye çapında, konusunda uzman bayi-servis ağından da güç alarak modüler ve endüstriyel soğuk depo panellerini de kapsayan her tür ve ebattaki soğuk hava depolarının projelendirilmesi ve montajı konusunda anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

İleri teknoloji ve standart kalitenin bir sonucu olarak üretici firmamız ISO 9001:2000 ve CE, PED (Pressure Equipment Directive) ve GOST belgelerine sahiptir.

Tüm TECHNOBLOCK ürünleri, en katı kalite kontrol koşullarında test edilerek, standart ekleri ile birlikte sandıklanır ve orjinal ambalajında teslim edilir. Standart üretimin bir sonucu olarak her cihaz kendisine ait elektrik ve soğutma şemaları ile modele bağlı olmak üzere , kablolu uzaktan kumanda paneli ve gaz şarjı yapılmış bakır boru tesisatı ve iç-dış ünite bağlantı kabloları ile birlikte teslim edilir. TECHNOBLOCK ürünlerinde kullanılan evaporatörler özel ABS veya aluminyumdan üretilmiştir. Bu sayede gıda ile yakın temasta bulunan evaporatör bölümünde paslanmadan oluşan yaşlanma ve çürümeler ile hijyen sorunları kesinlikle bulunmamaktadır.

TECHNOBLOCK +15 ºC/-45 ºC sıcaklık çalışma aralıklarında bulunan yüzlerce model cihaz üretimi ile her türlü ihtiyaca uygun gerçek ve doğru SOĞUK ÇÖZÜMLERİ üretir.

Firma Bilgileri

TECHNOBLOCK Soğutma Sistemleri Tic.Ltd.Şti.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Demirciler Sanayi Sitesi B 8 No:187
İkitelli-İstanbul-TÜRKİYE
Tel: +90(212) 671 0551 (3 Hat)
Fax: +90(212) 671 0554
e-mail: info@technoblock.com.tr