Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Termotes


Termotes teknolojik yenilikleri Türkiyenin hizmetine sunmayı kendine görev bilmiştir.

Firmamız dünyanın önde gelen clean room ve modüler soğuk oda üreticisi Dagard International ile soğuk depo soğutma cihazı üreten Rivacold Srl. Firmalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetleri tek yetkili temsilcisidir.

% 100 Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bu güne kadar 3000 in üzerinde işe imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır.


FAALİYET KONULARIMIZ :
TAAHHÜT
• Modüler soğuk Depo.
• Clean Room ve Clean Room HVAC sistemleri.
• HVAC Merkezi klima sistemleri.
• Proses Soğutma ve Isıtma sistemleri.

TEMSİLCİLİKLER

• RIVACOLD Srl, ( Soguk Depo Cihazları )
• DAGARD International,( Modüler soğuk Depo, Clean Room Panelleri ve Aksesuarları)

PROJE HİZMETLERİ

• HVAC Mekanik tesisat ( Klima, havalandırma, soğutma sistemleri ) soğuk depo sistemleri, proses soğutma sistemleri ve Clean Room (Temiz oda) dizayn ve uygulama projeleri.

Sayın müessesenizin ihtiyacı olabilecek bu konularda gerek fizibilite, gerek imalat ve montaj safhalarında uzman teknik kadromuz size en uygun çözümleri sunacaktır.

TERMOTES 'ten Çevre Dostu Teknolojik Sistemler...

İlaç , gıda üretimi, laboratuarlar , elektronik sektörü için Clean Roomlar

TERMOTES temsilcisi olduğu Dagard firmasının ürettiği CLEAN ROOM (temiz oda) panelleri ve aksesuarları ile İlaç üretim alanları ,mikrobiyoloji laboratuarları,gıda üretimi ,elektronik sektörü ile benzer yerlerde temiz odalar kurmaktadır.Bu odalar uluslararası standartlara uygun test sertifikalarına haiz olup, mükemmel hava sızdırmazlığı sağlar ve üzerinde mikroorganizma üretmez. Neme karşı dayanıklı olup yüzeyler kolay temizlenir. Firmamız aynı zamanda Clean room HVAC ve mekanik tesisatını Hijyenik ekipmanlar kullanarak şartnameye uygun şekilde anahtar teslimi yapmaktadır. Çevre dostu soğuk depo cihazları :

"Minimum Enerji , Maximum Soğutma"

FA modeli, kondenser ünitesi , evaporatör ve kontrol panelinden oluşan bir soğutma cihazıdır. Kullanımı ve montajı çok kolay bir üründür. Özellikle küçük boyutlu soğuk odalarda kullanılmak için geliştirilmiştir. R 404 A gazı ile tam bir çevre dostudur , ozon tabakasına zarar vermez. Digital mikroproses kontrolu ile güvenli çalışır.FA modeli maximum enerji tasarufu ve ekonomik fiyatları ile yatırımcının dostudur. Yüksek teknoloji ile üretilmiş CE TÜV ISO 9001 ile belgelendirilmiştir.

Çözümlerimiz :

* Soğuk Depolar :

+10 °C / -40°C Sıcaklık değerleri arasında modüler ,hijyenik ve sertifikalı ürünler.Gıda ,ilaç sanayi,et ,deniz ürünleri,meyva sebze işleme tesisleri ,hotel,hastane,fabrika ,hiper market ,catering ve benzeri bir çok alanda kullanılır.Termotes soğuk depoları ürünlerinizi ilk günkü tazeliğinde korur microproses kontrollu çalıştığı için ürünlere zarar vermez.

* Clean Room ve Clean Room HVAC sistemleri :

İlaç üretim alanları ,mikrobiyoloji laboratuarları ,gıda üretimi ,elektronik sektörü ve partikül veya mikroorganizma kontaminasyonunun kontrol edilmek istenen her alanda clean room kullanılması zorunludur.Firmamız bilgi birikimi ve tecrübesi ile clean room sistemlerinde size en uygun çözümleri sunacaktır. HVAC Merkezi klima sistemleri :

Firmamız ısıtma, soğutma, merkezi klima, havalandırma ve otomasyon konularında deneyimli ve uzman kadrosu ile hotel,işmerkezi,fabrika, hastane,hipermarket ve bir çok alanda müşterilerine hizmet vermekte olup, bu konuda birçok projeyi anahtar teslimi olarak bitirmiştir.

Firma Bilgileri

Irmak Sokak A Blok No:32 Küçükyalı İş Merkezi
34852 - Maltepe / İSTANBUL
Tel: +90(216) 518 20 04 pbx
Fax : +90(216) 518 20 30
E-Posta : termotes@termotes.com
İnternet : http://www.termotes.com