Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Classeq

Klasik Mutfak Ekipmanları San. Ve Tic. Ltd. Şti. 25.08.2004 tarihinde Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup bu tarihten itibaren, 1976 yılında İngiltere'de kurulan Classeq Mutfak'ın Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir.

Klasik Mutfak Ekipmanları sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları iledikkati çekerken Türkiye'nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir.Klasik Mutfak Ekipmanları Endüstriyel mutfak ve soğutma alanında, otel, motel, tatil köyü, restoran, fast-food, gross market, fabrika, hastane, banka, okul, askeri tesis ve benzeri kuruluşların en çok tercih ettikleri ve güvendikleri iş ortağı olmayı kısa sürede başarmıştır.

Klasik hem ürün kalitesi ile hem de müşterilerin farklı ihtiyaçlarına farklı alternatifler geliştiren ekibi ile pazarda kendini kanıtlamış ve her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini ekleyen bir firmadır.

Klasik Mutfak Ekipmanları olarak, Classeq dışında da İngiltere, Almanya, İtalya, Avusturya
Ve Fransa gibi Avrupa' nın önde gelen ülkelerinden 'uluslar arası kalite belgelerine' sahip Liebherr, Giga, Fimar, Robot Coupe, Frimont ve Faema gibi dünyanın en önemli markalarını Türkiye pazarıyla buluşturmaktan gurur duyuyoruz.Hizmetlerimiz elbette ki bu dünya devlerini Türk piyasasıyla buluşturmakla sınırlı değil.

Klasik Mutfak olarak en son teknolojiyle üretilen mutfak ve soğutma cihazlarının montajlarını da üstlenerek, 24 saat teknik servis hizmeti sunuyoruz. 2004'ten bu yana 4 yıl gibi kısa bir sürede ürün yelpazemizle, Türkiye çapındaki yaygın bayi ağımızla, 24 saat teknik servis hizmetimizle sektörde güvenle büyümeye ve Klasik kalitesini müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Klasik Mutfak olarak bütün bu hizmetleri kaliteden, güvenilirlikten ve çevreye saygıdan asla ödün vermeden 'koşulsuz müşteri prensibi' ışığında vermekteyiz. En son teknolojiye sahip alt yapımız ve dinamik personelimiz ile Türk piyasasına dünyanın en iyilerini sunma misyonumuz ve mutfak sektörünün en çok tercih edilen iş ortaklarından biri olma vizyonuyla çalışmaya devam edeceğiz.

Klasik Mutfak Ekipmanları San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Firma Bilgileri

Genel Merkez:Adres: Mahmutbey mah. Küçükhalkalı cad. Altuğ sk. No:2 Bağcılar İstanbul

Tel : 0212 447 2 999

Faks : 0212 447 3 999


Üretici ve İthalatcı firmalar ile yetkili servis sözleşmemiz yoktur.