Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Öztiryakiler


Öztiryakiler A.Ş endüstriyel mutfak sektörünün ilk üretici firmalarındandır. Sektörde 1958 yılından bu yana pişirme,servis,taşıma, bulaşıkhane, sıcak ve soğuk teşhir üniteleri, bar ekipmanlarının yanında ev tipi mutfak ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir.Ürün çeşitliliği ile her ölçek hotel, restoran, tatil köyü, hastane, askeriye,belediye,barlar, çamaşırhaneler, pastaneler, fırınlar, fast-foodlar, üretim tesisleri personel mutfakları , arazi-şantiye mutfakları, ev mutfaklarına hitap etmektedir 10 Satış mağazası yanı sıra Askeri Kurumlara, Kamu İktisadi Teşekkülleri'ne, yarı resmi kuruluşlara ihale yolu ile satışın yapmaktadır.

Bugün ÖZTİRYAKİLER, gruba bağlı 11 şirketi ile, sektörünün Türkiye'nin öncüleri arasındadır. 75.000 m2 kapalı alana kurulu fabrikası, 10 satış mağazası, yurt çapında 65 bayisi, ve Merkez Satış Sonrası Hizmet Müdürlüğüne bağlı Türkiye'de 72 yurtdışında ise geniş servis ağı ile hizmet vermektedir. 350 yi aşkın yetkili servis teknik personelinin, eğitimini her yıl düzenlediği ürün teknik eğitimi organizasyonlarıyla desteklemektedir. Gerek montaj ve gerekse servis hizmeti veren tüm teknik personeli sertifikalı, ehliyetli ve yetki belgesine sahiptir. 1000'nin üzerinde çalışanı ile ÖZTİRYAKİLER, faaliyet alanında lider konumdadır.

Şirketimizin ana faaliyetleri, endüstriyel mutfak ekipmanlarının tasarımı,üretimi, projelendirmesi ve servis hizmetlerinin verilmesi şeklindedir.

Ürün Grupları :

Gazlı ve elektrikli pişirme cihazları
Soğuk üniteler
Bulaşık Yıkama makineleri
Mikser, hamur yoğurma grupları
Döner makineleri
Evye ve tezgahlar
Unlu mamul ekipmanları
Konveksiyonlu fırınlar
Servis ve teşhir üniteleri
Bar ekipmanları
Çamaşırhane ekipmanları
Porselen ve masaüstü grupları
Hastane ve sıhhi tesisat ekipmanları
Banket masa ve sandalyeleri, welcome desk üniteleri
Arazi Mutfakları(askeri-şantiye amaçlı mobil mutfaklar- pişirme cihazları )
Gemi mutfakları
ÖZTİRYAKİLER, dünyanın üç büyük mutfağı arasında yer alan Türk mutfağına, zenginliğine yakışır bir altyapı sunuyor.

Yıllardır endüstriyel mutfak ekipmanları ve cihazlarının tasarımı, projelendirilmesi ve üretimi konusunda faaliyet gösteren Öztiryakiler Madeni Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş.; güçlü üretim, dağıtım ve ihracat alt yapısı ve yaygın servis ağı ile Türkiye'nin ve dünyanın tanınan, güvenilen, saygın kuruluşları arasında yer alıyor, ürünlerini 5 kıtada, 97 ülkeye ihraç ediyor.

Dünya pazarlarında etkin şekilde yer almak, o pazarların yapısına ve ihtiyaçlarına uygun şekilde davranmakla mümkündür. ÖZTİRYAKİLER'in dünyanın kabul ettiği bir marka olması, dünyanın kabul ettiği standartlarda teknolojik üstünlüklerle donamış olmasından kaynaklanmaktadır.
v Öztiryakiler, 60 yılı aşkın bir süredir, endüstriyel mutfak ekipmanları ve cihazlarının tasarımı, projelendirilmesi ve üretimi konusunda faaliyet göstermektedir.
v Öztiryakiler, gruba bağlı 11 şirketi ve bine yakın çalışanı ile, sektörünün Türkiye'deki ve dünyadaki öncülerindendir. Oteller, restaurantlar, tatil köyleri başta olmak üzere, pişirme, servis, taşıma, bar, pastane ve çamaşırhane ekipmanlarının yanı sıra, sıcak-soğuk üniteler, bulaşık makineleri, hamur yoğurma, mikser ve fast food cihazları başlıca ürün gruplarıdır. 3000'ni aşkın ürün çeşidi ile üretiminin yaklaşık %65'ni Avrupa ülkelerinin tamamına yakın bir bölümüne, Kuzey Afrika ülkelerine, Rusya ve Türk cumhuriyetlerine, uzak doğu ülkelerinin bir bölümüne, Avusturalya, kuzey, orta ve Güney Amerika olmak üzere 7 kıtaya ihracat yapmaktadır. Öztiryakiler aynı zamanda, Türkiye'de ihracat yapan firmalar içinde ilk 500'de yer almaktadır.

Öztiryakiler yurt içinde 11 farklı satış mağazası, showroomu ve 60'a yakın bayisi ile yaygın bir satış ağı oluşturmuştur ve satmış olduğu ürünlere satış sonrası hizmet veren 50 yetkili servisi bulunmaktadır.

1998 yılında, ISO 9001 KALİTE SİSTEM BELGESİ ile kalitesini belgeleyen Öztiryakiler'in ürünlerinin tamamına yakın bölümü TSE'nden TSE ve TSEK BELGE'lidir. Ayrıca, yurt dışı ülkelerine satmış olduğu ürünlerine ürün kalite belgelerinden, Almanya'dan TUV, Rusya'dan Gost, Amerika'dan NSF ve UL, Romanya'dan İSCİR, Bulgaristan, Ukrayna, Macaristan, Polonya ürün kalite belgeleri ve elektrikli ürünlerinde AB makine direktiflerine uygunluk deklarasyonları olan CE ve gazlı ürünlerinde ilgili sınıflarında CE sertifikasyonlarına sahiptir. Öztiryakiler, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte olup, üretim kadrosuna destek veren, konusunda Avrupa'nın en gelişmiş üniversite ve laboratuarlarında uzmanlaşmış mühendis kadroları bulunmaktadır. Ar-Ge departmanı, yeni ürünlerin ortaya çıkarılması ve mevcut ürünlerin geliştirilmesi konularında akademik organizasyonlarla ve üniversite laboratuarları ile yoğun bir çalışma içerisindedir. Müşteri odaklı kalite anlayışı ile Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimseyen ve bu anlayışa yönelik bilimsel çalışmaların sürekliliği konusunda firma bünyesinde, tüm çalışanları ile sürekli ve yaygın eğitim ve iş geliştirme programları uygulanmaktadır.

Firma Bilgileri

Öztiryakiler Madeni Eşya San. Ve Tic. A.Ş.

Adres : Cumhuriyet Mah. Eski Hadımköy Yolu No:37
34900 Büyükçekmece / İstanbul
Tel : +90(212) 886 78 00/Pbx
Fax :+90(212) 886 78 09-886 62 36
Gsm:+90(533) 383 72 99
info@oztiryakiler.com.tr
oztiryakiler@oztiryakiler.com.tr